Wbudowane szablony do SuperBIP można wyposażyć we własne logo na dwa sposoby. Tradycyjnie - zmieniając plik graficzny na serwerze. A od wersji 5.13 można także wgrać własne logo przez panel edycyjny. Logo zostanie zoptymalizowane, a następnie wypozycjonowane i przeskalowane w CSS szablonu. Jeśli logo nie zostanie wgrane w ten sposób program wyświetli domyślne logo lub własne wgrane przez FTP w miejsce domyślnego.
Program jako logo akceptuje wyłącznie pliki PNG.
Wgrany plik logo można łatwo usunąć, wówczas program wyświeli logo domyśłne. Zmiana logo nie jest zmianą w rozumieniu treści BIP i nie jest archiwizowana.
Uwaga: funkcjonalność ta jest dostępna od wersji 5.13. Oznacza to, że należy także zaktualizować szablony, ponieważ te przygotowane do wersji do 5.12 włącznie nie obsługują wgrywania logo z panelu.
Jeśli chcesz, żeby program umieścił logo wgrywane z panelu w Twoim własnym szablonie upewnij się, że został on wyposażony w odpowiedni zapis, analogicznie jak w szablonach wbudowanych:
<?php MB_Logo(); ?>
SuperBIP to program (CMS) do tworzenia i prowadzenia strony podmiotowej BIP. Jest zgodny z przepisami i bezpłatny w podstawowej wersji.